O nas

SunSol oferuje kompletną usługę instalacji magazynu energii. Każdy projekt, który wychodzi z naszej firmy oparty jest na dokładnej analizie potrzeb i rozwiązań dedykowanych indywidualnie do wymagań. SunSol prężnie działa w branży odnawialnych źródeł energii od 2013 roku, więc nie musisz się obawiać, że jutro znikniemy z rynku. Nasz dział wsparcia i serwis są dostępne 24h przez 7 dni w tygodniu. Wybieramy komponenty od czołowych i niezawodnych producentów magazynów energii, a dzięki naszemu zaangażowaniu w procesy szkoleniowe otrzymujemy certyfikowane partnerstwa. Nasze doświadczenie i profesjonalizm to gwarancja najlepszego wyboru dla inwestora.

Doradcy ds. magazynów energii

Magazyny energii do fotowoltaiki to nasza specjalność.

Produkujesz już własną energię dzięki instalacji fotowoltaicznej? Przekonaj się jak łatwo możesz zwiększyć wykorzystanie własnej energii, dzięki magazynom energii. Pompa ciepła? A może samodzielne ładowanie samochodu elektrycznego? Funkcja zwiększonej autokonsumpcji to droga do niezależności energetycznej. Skontaktuj się z nami i sprawdź, która opcja będzie najlepsza.

Magazyny energii do fotowoltaiki z SunSol

SunSol już od 2013 roku dba o dostarczanie najlepszych i kompleksowych rozwiązań energetycznych, takich jak instalacje fotowoltaiczne czy magazyny energii.